Margaretehof Sport och Gaedingakeppni

Ryttare
Häst
Lag
Grenar
Louise Josefine Thilander
Mói
 
P2, PP1, F1u, T2u
Louise Josefine Thilander
Fengur
 
P2, PP1, P3, F1u
Astrid Stengard-Olsson
Þór
 
T2u
Ulrika Stengard- Olsson
Blíða
 
P2, PP1, T2, F1
Isa Norén
Hektor
 
F1, P2, PP1, T2
Josephine Williams
Gauti
 
P2, PP1, F1u
Josephine Williams
Sigur
 
T1u, V1u
Kim Andersen
Ármey
 
V1, T1
Anne Balslev
Röskur
 
T1
Anne Balslev
Björgulfur
 
V1, T1
Charlotte Cook
Duld
 
P2, P1
Charlotte Cook
Paradis
 
V1, T1
Charlotte Cook
Máney
 
P2, PP1, P3
Malte Cook Simonsen
Hervör
 
T1u, F1u
Rebecka Fritzell
Egill
 
T1u, V1u
Rebecka Fritzell
Hervar
 
T1u, V1u
Mette Lund Lindberg
Hreyfill
 
PP1, GDA
Mette Lund Lindberg
Ástmey
 
F1
Helena Kroghen Adalsteinsdottir
Kavaler
 
V1
Beatrice von Bodungen
Hördur
 
V1, T1, GDBY
Elise Harryson
Lilja
 
P2, PP1
Yrsa Danielsson
Isac
 
F1u
Yrsa Danielsson
Jódis
 
F1u
Filippa Montan
Kristall
 
V1, T1
Maia Leikermoser Wallin
Hljómur
 
T1u, V1u
Tindra Johansson
Fjodor
 
V1u, T2u
Lars Brorsson
Háleggur
 
P2, P3
Ebba Karlsson
Hrappur
 
V1u, T2u
Daniel Sundin
Dimmi
 
P2, P1
Fredrik Rydström
Höskuldur
 
V1, T1
Lilian Schimmele
Oskadis
 
PP1, P1
Åsa Nevander Holmén
Blaengur
 
P2, P1
Juliane Klink
Limbó
 
F1, T1
Alicia karlsson
Sólgrimur
 
P2, PP1, F1u
Ebba Johannesen
Prins
 
P2, PP1, T1u, F1u
Maia Leikermoser Wallin
Thór-Steinn
 
T1
Matilda Leikermoser Wallin
Hekla
 
V1, T1
Tinna Lindsten
Snaevarr
 
V1, T1, GDT
Illugi G. Pálsson
Sómi
 
P2, PP1, GDA
Elsa Johannesen
Sveidi
 
T1u, V1u
Alma Quant
Ársól
 
V1u
Ida Ericson
Þokki
 
T1u, GDT
Sebastian Benje
Danni
 
V1, T1
Sebastian Benje
Tinna
 
P2, PP1, P1
Louise Löfgren
Hastigur Rex
 
V1, T1
Annika Jönsson
Askur
 
T1
Filippa Helltén
Lukku-Laki
 
F1, PP1, T1
Filippa Helltén
Máni
 
V1, T1
Filippa Helltén
Fafnir
 
V1, T2
Filippa Helltén
Ögn
 
F1, PP1
Petronella Davidsson
Nói
 
T1
Vigdis Skulason
Svartur
 
V1u, T2u
Emma Eson Magnusson
Vikar
 
V1
Emma Eson Magnusson
Ess
 
P2, P1
Ida Hansson
Rán
 
F1, PP1, P1
Teodor Svalstrand
Gangleri
 
V1u, T2u
Teodor Svalstrand
Góa
 
T1u, V1u
Evelina Hasselgren
Vindur
 
F1u
Astrid Tillström
Þokka
 
T1u, V1u
Astrid Tillström
Atlas
 
F1u
Tindra Vestman
Ösp
 
T1u, F1u
Tindra Vestman
Lisa
 
F1u, T2u
Mikaela Palm
Hrafn
 
F1u
Lukas Lundmark
Skeidfari
 
P2, PP1, P1, GDAY
Mette Aagaard
Fróði
 
P2, P1
Lovisa Enblom
Töfrar
 
P2
Lovisa Enblom
Villi
 
F1
Hrafnkell Karlsson
Lækur
 
P2, PP1, P1
Hrafnkell Karlsson
Óðinn
 
F1, PP1, T1
Hedda Brüggemann
Elva
 
PP1, F1u
Carina Jylebäck
Jóra
 
P2, PP1
Thindra Reimer Andreasson
Leiknir
 
V5, T7
Moa Sjögren
Philipus
 
V1, T1
Madeleine Wickström
Heiðna
 
V1, T1
Isa Norén
Radrik
 
P2
Izabella Jelldeus-Silvander
Silfra
 
T1u, V1u
Aidan Carson
Óðinn
 
P2, PP1, P1
Moa Andersson
Valtyr
 
T1u, V1u
Eva-Karin Bengtsson
Geisli
 
V1, T1
Eva-Karin Bengtsson
Ljúfur
 
T2
Carina Jylebäck
Orka
 
F1, P2, PP1
Helena Kroghen Adalsteinsdottir
viktor
 
F1, PP1
Helena Kroghen Adalsteinsdottir
Vitus
 
F1, PP1
Lowa Walfridsson
Dögg
 
T1u, V1u, GDT
Lowa Walfridsson
Seifur
 
T1u, V1u, GDK
Louise Löfgren
Dagfari
 
V1, T1
Leia Grahn
Dökkvi
 
P2, PP1, F1u
Leia Grahn
Blesi
 
T1u, V1u
Caspar Logan Hegardt
Oddi
 
F1, PP1, T2
Milla Rydström Logan
Fiona
 
T1u, V1u
Carina Frederiksen
Hósias
 
V1, T1
Carina Frederiksen
Mustang
 
P2, PP1
Karin Bergenfur
Audur
 
V5, T7
Malin Solberg
Koltinna
 
F1, P2, PP1, T1
Marcus Jonsson
Diljá
 
P2, PP1, P1
Karin Denckert
Stormur
 
V1, T1
Mette Lund Lindberg
Isold
 
T1
jennie filipsson
Snör
 
F1, P2, PP1, T2
Elsa Johannesen
Kólumbus
 
V1u
Ia Hedberg
Kraftur
 
V1, T1, GDB
Catharina Smidth
Nökkvi
 
V1u, T2u
Catharina Smidth
Óðinn
 
T1u, V1u
Nellie Elmgren
Skrúdur
 
T1u, V1u
jennie filipsson
Eidur
 
V1
Thor Eriksson
Pila
 
V5, T2u
Ulrika Stengard- Olsson
Íris
 
F1, T2, GDA
Josefin Falkman
Hjördis
 
PP1, P1, F1u
Ronja De Leon
Muninn
 
V1, GDBY
Ann-Sofie Karlsson Sandberg
Svala
 
T1, GDB
Amalie Astrup Jacobi
Franklin
 
V1, T1
Line Astrup Jacobi
Tinni
 
F1, PP1, T2
Amalie Astrup Jacobi
Steinn
 
P2, PP1
Lena Johansson
Njördur
 
T1, GDA
Humlan Milton
Hildingur
 
V1, T1, GDB
Ebba Autio
Midill
 
P2, PP1, F1u, GDAY
Ebba Autio
Kolbrá
 
P2, PP1, P3, GDAY
Minna Gustavsson
Heikir
 
V5, T7, GDK
Oluchi Larsen Murphy
Henrik
 
T1, V1u
Susanne Larsen Murphy
Völsungur
 
F1, T1
Clara Ingmyr
Medúsa
 
P2, PP1
Clara Ingmyr
Gammur
 
F1
Alma Olofsson
Feykir
 
T1u, V1u
Sofie Fältsjö
Arwen
 
P2, PP1, P1
Sofie Fältsjö
Arwen
 
P2, P1
Eyvindur Mandal
Jói
 
V1
Eyvindur Mandal
Alfathor
 
F1, P2, PP1
Linnea Blomgren
Kjarann
 
V1, T2
Linnea Blomgren
Fálki
 
F1, P2, PP1, T2
Hanna Nilsson
Glitra
 
F1, T1, GDA
Molli Persson
Uggi
 
T1u, V1u, GDBY
Susanna Zdolsek
Riddari
 
P2, PP1, F1u, T2u, GDAY
Isa Norén
Hektor
 
F1, PP1, T2, P1
Agnes Kollberg
Seifur
 
T1u, V1u
Vilma Kollberg
Seifur
 
GDT
Mikaela Palm
Hrafn
 
F1u
Kajsa Lundgren
Vinur
 
PP1, T1u, F1u, GDAY
Marianne Jönsson
Draugur
 
F1, P2, PP1, GDA
Beatrice von Bodungen
Teita
 
P2, PP1
Beatrice Lindsten
Vidar
 
V5, T7, GDK
Sabina Svärd
Kongur
 
V1, T2
Sabina Svärd
Smiður
 
T2, GDB
Hrafnkell Karlsson
Óðinn
 
GDA
Engla Sandberg
Hédin
 
V1u, T2u
Anne Balslev
Dori
 
V1
Anne Balslev
Hagur fra
 
T2
Sofia Österholm
Máni
 
Viktor Elgholm
Meistari
 
T1u, V1u
Viktor Elgholm
Dreki
 
P2, PP1, P1, F1u