Hella Cup 2019 // Deltävling 1

Ryttare
Häst
Lag
Grenar
Hedda Brüggemann
Elva
 
F2u
Hedda Brüggemann
Heppin
 
V5u A-klass
Rebecca Haraldsson
Darri
 
T8u A-klass, V5u A-klass
Hedda Jidenholm
Simlir
 
BBK, V2u
Hedda Jidenholm
Sirkus
 
T8u A-klass, V5u B-klass
Elisabeth Alvenby
Farsæll
 
T8 B-klass
Christina Olsson
Aegir
 
T8 B-klass
Julia Honkavaara
Ljúfur
 
T8 B-klass, V5 B-klass
Mina Damani
Skelmir
 
V2u, T4u, T8u B-klass, V5u B-klass
Cajsa Amour
Gjosta
 
T8u B-klass, V5u B-klass
Klara Solberg
Glitnir
 
T8u B-klass, V5u A-klass
Molly Ahlgren
Moli
 
T4u, T8u A-klass
Elin Wallenbring
Frakki
 
T3, V5 A-klass
Amelia Ahrneteg
Júlía
 
T8 B-klass, V5 A-klass
Sara Eriksson
Stormur
 
V5 B-klass
Lina Larsson
Dans
 
T8 B-klass
Moa Andersson
Ylfadís
 
T8u B-klass
Frida Patulski
Pegasus
 
T8 A-klass, V5u A-klass
Lotta Olsson
Baldur
 
T3
Maia Leikermoser Wallin
Marvin
 
V5 A-klass
Clara Jönsson
Elgur
 
T8u B-klass, V5u B-klass
Tilda Wolfhagen
Mímir
 
T8u B-klass, V5u B-klass
Ida Karlsson
Snekkja
 
T8u B-klass, V5u B-klass
Linda Tovek
Nn
 
T8 B-klass
Rikke Karlsson
Ljufur
 
T3
Joakim Karlsson
Ask
 
T3
Rikke Karlsson
Ask
 
BBK
Marielle Ingesson
Skjöldur
 
F2, T8 A-klass
Amanda Wenngren
Mikki
 
BBK, V2u
Rebecca Ohlsson
Diva
 
T8 B-klass, V5 B-klass
Karin Larsson
Hrekkur
 
V2, T3
Marie Jonsson
Hvellur
 
V2, T3
Vilma Dellve
Mysla
 
T8u B-klass, V5u B-klass
Emelie Kenmure
Dis
 
T8 B-klass, V5 B-klass
Åsa Adler
Rikka
 
V2, T3
Julia Bengtsson
Ótrauđur
 
F2u, T3u
Elin Bengtsson
Herkúles
 
T3u, V5u B-klass
Sonja Jedenberg
Brandy
 
T8u B-klass, V5u B-klass
Annie Källoff
Magnolia
 
T8 B-klass
Martina Isaksson
Gandalf
 
V2, T8 A-klass
Anni Christina Olsson
Freyja
 
T8 B-klass, V5 B-klass
Anni Christina Olsson
Gletta
 
T8 B-klass
Linn Winberg
Hávar
 
T4, V5 A-klass
Minna Gustavsson
Heikir
 
T3u, T8u A-klass, V5u A-klass
Caroline Nero
Riddari
 
V2u, T3u
Eva-Karin Bengtsson
Nör
 
F2
Eva-Karin Bengtsson
Geisli
 
V2, T3
Emilia Lif
Matthildur
 
F2
Emelie Carlsson
Örvun
 
V2, T3
Viktoria Högwall
Seifur
 
V5u B-klass
Saga Andersson
Valur
 
T8u A-klass, V5u B-klass
Linn Engström
Piltur
 
T8 A-klass, V5 A-klass
Vilma Dellve
Pudur
 
T3u
Rebecka Brinck
Leiknir
 
BBK, T8u A-klass, V5u A-klass